Sprzedam serwis KamerywPolsce.pl

Sprzedam serwis kamerywpolsce.pl

Skąd się wziął pomysł na ten biznes?

Świat wokół nas jest co raz bardziej medialny, mniej w nim słów, a więcej obrazów. Serwis ten znakomicie wkomponowuje się w obecny trend. Trend ten jest cały czas na fali wznoszącej. W internecie pojawia się co raz więcej kamer udostępniających ciekawe widoki. Standardem jest, że kamery są na stokach narciarskich ale również nad naszym morzem Bałtyckim. Wielu przedsiębiorców decyduje się na udostępnianiu online obrazów z kamer, dzięki czemu mogą w prosty sposób ukazać walory otoczenia i rozreklamować je. Pamiętajmy, iż kamery są wszędzie, choć nie wszystkie przekazują obraz online do internetu. W każdym mieście jest dziesiątki a nawet setki kamer, podłączonych do tzw. monitoringu miejskiego.

Jaki jest model biznesowy przedsięwzięcia?

Oprócz obrazów z kamer serwis dostarcza internautom szereg ciekawych informacji dotyczących lokalizacji kamer ale również ich najbliższego oraz dalszego otoczenia. Przy każdej kamerze znajdują się informacje pogodowe oraz interaktywna mapa, z naniesionymi punktami z lokalizacją kamer. Dzięki treści zawartej na stronie możliwe jest wyświetlanie reklam kontekstowych, które wyświetlają interesujące dla użytkowników informacje. Kliknięcie w reklamę przynosi dochody właścicielowi serwisu.

Dlaczego warto zainwestować w ten właśnie biznes?

Proponujemy w 100% gotowy biznes, który wymaga oczywiście zaangażowania, ponieważ codziennie przybywa kamer w internecie. Część kamer jest wyłączanych i warto aktualizować serwis na bieżąco. Średnio w miesiącu dodawanych jest 50 nowych kamer oraz około 20 stron informacyjnych. Baza tych danych rozrasta się mocno i dzięki temu serwis zyskuje na dużej popularności wśród internautów. Obecni właściciele serwisu stawiali na jakość treści podawanych na stronach oraz dbali o wysoką rangę portalu w świadomości użytkowników.

Kto powinien zostać nowym właścicielem?

Nowym właścicielem może zostać każdy kto ma wystarczające środki na zakup prestiżowego serwisu z kamerami oraz posiada chęci w aktualizowaniu i poszerzaniu danych o kamerach internetowych.

Podsumowanie oferty

Cena 123 tys. zł brutto – wystawiamy faktury VAT.
Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie: ponad 2000
Liczba unikalnych użytkowników miesięcznie w najlepszym okresie: 45000
Powód sprzedaży: Obecnie rozwijamy i wdrażamy kolejny serwis, tym samym potrzebny jest znaczny kapitał, który po części chcielibyśmy uzyskać ze sprzedaży serwisu z kamerami.
Strona jest responsywna.
Możemy polecić firmę, która zapewni pomoc programistyczną w dalszym rozwoju oraz w bieżącej obsłudze serwisu.

Kontakt z właścicielem serwisu

Właścicielem serwisu KamerywPolsce.pl jest firma Karpatka.pl Wybierz sposób kontaktu